Hakkımızda – Akay Çorap

BİLGİ VE TECRÜBE

Akay Çorap 1990 yılından beri sektörde öncülüğünü sürdürmektedir. Yılda minimum 10 Milyon çift çorap üretiyoruz. İngiltere, Fransa, İspanya, Almanya, Canada ve Hollanda gibi Dünya’nın ekonomik olarak önde olan ülkelerine üretimler yapıyoruz. Özellikle son yıllarda yapmış olduğumuz yeşil fabrika yatırımlarıyla ve ihracatla sektörde söz sahibi firmalardan biri olmuştur. Geçmişten gelen tecrübeyi son teknoloji ile birleştiren Akay Çorap, tasarımdan üretime, üretimden teslimata kadar olan süreci hızlı, akıcı ve kalite kontrolden ödün vermeden gerçekleştirmektedir.

CEO/Firma Kurucusu

Tarihçemiz

Tarihçemiz
something

1990’dan bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını yaşıyor. Kurulduğu günden itibaren çorap konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Çorap imalatı ve toptan satışları yapmaktadır.<br /> Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede çorap sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan AKAY ÇORAP, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz.

Tarihçemiz
Vizyonumuz
Vizyonumuz
something

• Her zaman daha iyisinin yapılabileceğine olan inancını sürdürülebilir başarıyla desteklerken, sektöründe bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.<br /> • Çorap Üretim Sektöründe dünya markalarının stratejik üretim ortağı olmak.

Misyonumuz
something

• İnsana ve teknolojiye yatırım yapmak suretiyle, düşük maliyetlerle kaliteli üretim gerçekleştirerek kendi sektöründe öncü olmak.<br /> • Doğayla barışık olmak ve çevre bilincini oluşturarak yaygınlaştırmak.<br /> • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.<br /> • Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek.<br /> • Ürünlerimizi en hızlı sürede teslim etmek.

Misyonumuz

200


İğneye Kadar Üretim

10000000


Çift Çorap / Yıl

62


Uzman Personel

28


Yıllık Tecrübe